Pierwsza podróż z dzieckiem

Pierwsza podróż z dzieckiem- czyli niezbędnik Małego Podróżnika w naszym wydaniu…

Drodzy Rodzice, naszą misją jest pomaganie w czynieniu Waszego życia z dzieckiem bezpieczniejszym, przyjemniejszym i wygodniejszym, z tego powodu mamy dla Was kolejny praktyczny wpis. Zebraliśmy w jednym miejscu wszystkie najpotrzebniejsze rzeczy, jakie powinniście przygotować przed pierwszą podróżą ze swoim dzieckiem. 

Z doświadczenia wiem, że podróżowanie z noworodkiem wymaga dobrych umiejętności organizacyjnych, nawet jeśli jest to tylko weekendowy wyjazd do dziadków. Posiadanie takiej listy przed naszym pierwszym wyjazdem oszczędziłoby mi wielu problemów, gdyż notorycznie zdarzało mi się zapomnieć o czymś istotnym, w zamian za co zabierałam ze sobą wiele niepotrzebnych rzeczy. W załączniku poniżej znajdziecie plik pdf z funkcjonalną listą przygotowaną przez nas dla Was #zsercadlaserca <3 .

Jednym z produktów zamieszczonych na liście są nasze śpiworki niemowlęce, które powstały również z myślą o podróżach. Dla mnie jest to niezbędny element każdej podróży z dzieckiem. Przy projektowaniu naszych śpiworków kierowaliśmy się tym, aby był to produkt miły dla dzieci i pomocny dla rodziców w opiece nad nimi, z ich wielu zalet można wyróżnić te najważniejsze:

  • przede wszystkim można je łatwo zapakować do walizki, po złożeniu zajmują znacznie mniej miejsca niż kołderka, 
  • doskonale sprawdzają się w łóżeczku turystycznym, 
  • mogą służyć jako przewijak, 
  • są łatwe w praniu i utrzymywaniu czystości,
  • gwarantują ciepły sen bobasa.  

Polecamy się na podróże małe i duże!

P. S. Nawet jeśli pakowanie bobasa macie już opanowane do perfekcji, to mam nadzieję, że swoim wpisem udało mi się Was czymś zainspirować. Jeśli macie jakieś sugestie bądź własne sprawdzone sposoby na udaną podróż niemowlakiem, to dajcie nam znać w komentarzach. 


Leave your thought here